Filmové šílenství: Nejlepší herci a nejlepší herečky

Movie Madness Best Actors Best Actresses

Zjistěte Svůj Počet Andělů

Getty Images

Je to March Madness ... což znamená, že je čas na další dlouho očekávanou verzi Movie Madness! Filmové šílenství je o určování VAŠICH oblíbených filmů, herců atd. Jediné, co musíte udělat, je hlasovat po celou dobu trvání filmového šílenství, poté sledovat vývoj zábavy.

Tato soutěž Filmové šílenství určí vašeho oblíbeného vítěze Oscara za hlavní herečku nebo herečku v hlavní roli. (Nejlepší herec / nejlepší herečka.)

nejlepší horory ke shlédnutí na halloweenu

CENY

Zde je další zábavná část: Účastníci každého kola hlasování budou náhodně vybráni, aby vyhráli lesklé ceny.

*** V 1. kole vyhrají tři náhodní vítězové a 100 $ dárková karta od Amazon.com.

Aby měl každý dostatek příležitostí volit, hlasování pro každé kolo se zvýší na 24–36 hodin. Můžete hlasovat v každém kole a pokaždé můžete vyhrát ceny.

Nyní do soutěže! Můj starší bratr Doug milující film mi pomohl dát dohromady pole a zápasy pro první kolo, takže mu nechám vysvětlit, jak to všechno funguje.

KONKURENCE

Soutěž bude sestávat z 32 předních hereček soutěžících kolo po kole, aby určila vítěze - a poté čelí vítězi z 32 herců vybraných stejným způsobem! Přitom budou herci a herečky dále rozděleni do Vintage Era a Modern Era, čímž se soutěž rozdělí do čtyř epoch šestnácti přihlášených. Nakonec bude hlasování založeno na celoživotním příspěvku, nikoli na konkrétních filmech, za které byly ceny vyhrány.

POLE

Chlapče, bylo to tak těžké! Za prvé, mnoho skvělých herců a hereček není v oboru, jednoduše proto, že nikdy nezískali Oscara za nejlepší herečku nebo nejlepšího herce. Poté tam ještě byli mnoho skvělí herci a herečky, které bylo třeba vynechat, protože jsme se museli dostat na seznam 32 z nich. Výběr byl založen především na žebříčcích nalezených na několika seznamech renomovanými účastníky oboru. Seznam byl sestaven pro 32 nejlepších herců a hereček bez ohledu na to, v jaké éře vznikli. Úplné seznamy pro každou stranu byly poté rozděleny rovnoměrně, přičemž rozdělení bylo založeno přibližně na věku herce / herečky. (Pokud by byl seznam rozdělen do roku, kdy byl Oscar vyhrán, pak by se na seznam moderní doby dostali Henry Fonda a Paul Newman.) Celkově vzato bylo vynaloženo velké úsilí, aby bylo pole co nejspravedlivější!

ZÁPASY

Z hlediska spravedlnosti bude mít subjektivní určení shody pouze první. U pěti finálových kol bude zápas založen na nasazení, které je určeno rozpětím vítězství z předchozího kola - podrobnosti po kole najdete níže. Na rozdíl od basketbalu, kde výhry a prohry rozhodují o nasazení, bylo toto hodnocení použito pro každou ze čtyř epoch a muselo se v zásadě odhadovat podle obecného pořadí výběru do soutěže. Vzhledem k tomu, že neexistuje dokonalý způsob, jak získat přesné nasazení, byla první kola utkání také částečně určena párováním, která jsou férová a zábavná! A i když se párování může zdát nespravedlivé (a dokonce bolestivé; už vidím pár, o kterém se sám nebudu moci rozhodnout) v prvním kole, mějte na paměti - bude to s postupováním kol jen těžší na!

co znamená 838

Round 1: 32 celkem head-to-head matchups ve čtyřech epoch / pohlaví

2. a 3. kolo: Zahájí se setí na hranici vítězství. V každé oblasti bude semeno č. 1 ve 2. kole čelit 8, # 2 vs. # 7 atd., Poté dojde ke shodě stejnou metodou ve 3. kole.

4. kolo: U herců a hereček se éry spojily na obou stranách! # 1 z Vintage Era bude čelit # 2 z Modern Era a # 2 Vintage vs # 1 Modern pro obě strany.

Finále 4: Finalističtí herci budou čelit, stejně jako finalistické herečky.

Finále: Vítězný hlavní herec vs. hlavní herečka vítěze nastoupí proti celkovému šampionovi!

dárky pro ženy do 30 dolarů

CENA ZA 1. KOLO

3 náhodně vybraní účastníci 1. kola budou náhodně vybráni, aby vyhráli dárkovou kartu Amazon.com v hodnotě 100 $.

ČAS HLASOVÁNÍ!

Chcete-li se zúčastnit, stačí hlasovat o níže uvedených zápasech. Pokud se nemůžete rozhodnout nebo nemáte data k rozhodování o konkrétních zápasech, poskytli jsme vám možnost nemůžu rozhodnout.

Tento obsah je vytvářen a udržován třetí stranou a importován na tuto stránku, aby pomohl uživatelům poskytnout jejich e-mailové adresy. Více informací o tomto a podobném obsahu najdete na piano.io Reklama - Pokračujte ve čtení níže